Pomysł na randkę zimą – nasze top 5!


Nieubłaganie nadszedł nowy rok, a wraz z nim zima, chłód i szare wieczory w naszym pięknym kraju. Czy to znaczy, że trzeba zrezygnować z zimowych randek i cierpliwie czekać na wiosnę? Wcale nie! Spieszę z pomocą – mam dla Ciebie kilka pomysłów na idealną randkę w zimowe dni! Czy będą najbardziej oryginalne na świecie? Niekoniecznie. Gwarantuję jednak, że będą udane i powtórzycie je jeszcze wielokrotnie!

Randki w kawiarniach,

Testujcie i odwiedzajcie nowe kawiarnie, nie bój się zaproponować miejsca, w którym jeszcze nie byliście. Może się okazać Waszym nowym – ukochanym punktem randkowym! Załóżcie sobie nowe miejsce na każdym spotkaniu.

Coraz więcej kawiarni ma do zaoferowania przytulny klimat, z wygodną kanapą, ciepłem bijącym z prawdziwego kominka, domowymi wypiekami i niezobowiązującą, delikatną muzyką płynącą z głośników. Wszystkie te elementy pozwolą Wam poczuć się swobodnie i nieco odprężyć. To zawsze działa kojąco, niezależnie od tego jak długo się spotykacie bądź jesteście razem.

Jeśli jesteście z mniejszej miejscowości, zawsze możecie to połączyć i wybrać się wspólnie na wycieczkę do któregoś z większych miast nieopodal – droga będzie kolejnym bodźcem do spędzenia czasu sam na sam i rozmów o wszystkim co tylko przyjdzie wam do głowy! A jeśli nie lubicie kawy? Nie szkodzi! Może grzane wino albo specjalność danego miejsca! Wszystko zależy od Was!

Łyżwy, spacer, słowem – aktywność!

Kobiety to zmarzluchy, bez cienia wątpliwości można powiedzieć, iż 9 na 10 pytanych nie lubi gdziekolwiek wychodzić zimą i woli chłodne dni spędzać pod kocem z kubkiem kakao, oglądając serial na Netflixie – i pewnie, to nic złego, większość ludzi nie lubi zimy.

Może jednak zdarzyć się tak, że obie strony zapragną nieco aktywniej spędzić czas poza domem, wtedy doskonałym pomysłem będzie wypad na łyżwy, kulig, czy po prostu wspólny spacer w malowniczej zimowej scenerii. Zakładając, że śnieg zaszczyci nas swoją obecnością na dłużej!

Nawet jeśli któreś z Was nie potrafi, bądź nie lubi jazdy na łyżwach – nie szkodzi! Stara zasada mówi, że razem raźniej, dlatego właśnie warto spróbować. Nie spodoba się, wówczas porzucicie ten pomysł i nie będziecie do niego wracać. Kto wie, może zabawa będzie na tyle świetna, że przekonacie się, aby wspólnie to powtórzyć!

Gorące źródła, wspólne jacuzzi,

Powiedziane już zostało w poprzednim akapicie, że płeć piękna to niesamowite zmarzluchy. Może warto wygrzać organizm i zorganizować randez-vous w gorących źródłach czy jacuzzi? Namiastka SPA, na dodatek świetnie wpływająca na kondycję Waszych organizmów.

Największym minusem takiego rozwiązania może być logistyka, bo nie każdy ma dostatecznie blisko do tego typu miejsc. Ale jeśli tylko macie taką możliwość i lubicie takie miejsca – czemu nie! Może okoliczny aquapark i wspólne jacuzzi, to też doza odprężenia i wygrzania w te szare i brzydkie wieczory.

Odrobina nauki jeszcze nikomu nie zaszkodziła!

W Polsce powstaje coraz więcej miejsc, w których można spędzić miło czas, przy okazji ucząc się czegoś nowego. Wszelkie centra naukowe też mogą być doskonałym pomysłem na zimową randkę we dwoje.

Któreś z Was ma jakiegoś konika, temat szczególnych zainteresowań? A może macie coś, co wspólnie możecie zgłębiać? Świetnie!

Wystarczy tylko znaleźć takie miejsce, zarezerwować bilety i w drogę. Dzięki godzinie bądź dwóm spędzonym w takim miejscu oboje dowiecie się czegoś nowego, spędzicie razem trochę czasu a na dodatek będziecie mieli kolejne tematy do ożywionych dyskusji! Ja gorąco polecam! Przecież potem można wybrać się na wspólny obiad i wymienić wnioskami!

Punkt widokowy!

Jeśli w waszej najbliższej okolicy znajduje się miejsce z którego widać wszystko jak na dłoni – koniecznie się tam wybierzcie, nawet zimą! Nie musicie spędzać tam całego dnia, ale kiedy widać całą okolicę z góry, możecie spędzić ze sobą trochę czasu sam na sam, weźcie ze sobą kawę, herbatę, grzane wino, czy na co tylko będziecie mieli ochotę.

Nie macie takiego punktu? Zróbcie sobie szybki przegląd i może całkiem niedaleko znajduje się coś takiego, a żadne z Was nie miało o tym pojęcia. Nie musi to przecież być cały pomysł na zimową randkę, może to być jedna z jej części, a jak już wspomniałem wcześniej, czasem sama podróż do wybranego przez Was miejsca, może być świetnym pomysłem na spędzenie miło wspólnie czasu!

Łącząc przejażdżkę ze wspólnym spacerem do wybranego miejsca, może potem jakiś wspólny obiad, na którym obmyślać będziecie kolejne pomysły na randki, ani się nie obejrzysz, a następne spotkanie stanie się faktem.

Czy podane przeze mnie pomysły tyczą się wyłącznie osób dopiero rozpoczynających wspólne spotkania? A może lepiej sprawdzą się wśród tych, którzy mają już dłuższy staż?

Nie ma uniwersalnej odpowiedzi, bo dopóki będziecie ciekawi siebie i wspólnie spędzony czas dawać będzie radość zarówno Tobie jak i drugiej połowie – każda randka będzie wyjątkowa. Podane pomysły to tylko jeden ze sposobów, jak nie popaść w rutynę! A jakie są Twoje?

Zobacz również

Jak być szczęśliwym w związku?

Wiążąc się z drugą osobą każdy z nas marzy o tym, aby stworzyć szczęśliwy związek i zbudować coś trwałego – […]


Jak zachowuje się zakochana kobieta?

Na forach i portalach poświęconych relacjom damsko męskim co rusz przewijają się tematy, dotyczące zachowań zakochanych. Przeczytać możesz mnóstwo pytań […]


Kiedy mężczyźnie zależy? Po czym rozpoznać!

Z racji swojego zawodu spotykam się z wieloma przeróżnymi ludźmi o różnym statusie związku. Raz są to single po przejściach, […]


Jak zachowywać się na pierwszej randce?

Dostaje mnóstwo zapytań na temat zachowania na pierwszej randce. Co robić, a czego unikać, aby randka była udana. Najwięcej tego […]


Pierwsza randka latem – 5 najlepszych pomysłów!

Tegoroczna temperatura daje się we znaki aż nadto. Rekordowe upały nie ułatwiają decyzji o tym, gdzie udać się na randkę. […]