ZAKOCHAJ SIĘ - Opinie

Portali randkowych w internecie jest mnóstwo i co rusz powstają kolejne, to co wyróżnia nasz portal na tle innych, to autentyczność.

Wszystkie nasze opinie pochodzą od ludzi, którzy rejestrując się u nas, znaleźli dokładnie to czego szukali. Właśnie po to stworzyliśmy tę stronę, aby pozwolić ludziom zdobyć to, czego potrzebują, bo takie chwile najbardziej napędzają nas do dalszych działań! Przeczytaj co sądzą o nas użytkownicy i zdecyduj, czy warto postawić właśnie na zakochajsie.eu

Kasia

Zarejestrowałam się tutaj nieco przypadkowo, nigdy nie byłam fanką tego typu miejsc, uważałam, że mi to po prostu niepotrzebne, no ale raz drugi znajomi namawiali, że może warto spróbować, w końcu długo byłam sama, więc co mi szkodzi. No i stało się, poznałam Adama właśnie na zakochaj się, okazało się, że lubimy te same rzeczy, jedna, druga, trzecia randka, i nawet nie wiem kiedy mijają kolejne miesiące. Jeśli ktokolwiek z Was jest sam, to rejestrujcie się czym prędzej!

Anita

Byłam wcześniej obecna na kilku portalach randkowych ale jakoś nigdy nic szczególnego z tego nie wychodziło, kilka rozmów, czasem parę tygodni, ale jak dochodziło do spotkania, okazywało się, że to po prostu nie to, że ludzie zwyczajnie ściemniają, na zakochaj się wszystko co opisał o sobie Sebastian było prawdziwe, byłam w szoku, że ktoś tak bardzo jak ja może lubić te same rzeczy! Polecę zakochajsie wszystkim bo wiem, że to jedyny portal randkowy, który naprawdę działa!

Tomek

Latka lecą na horyzoncie żadnej kobiety, która ciekawiła mnie na dłużej niż kilka miesięcy, prędzej czy później coś się rozlatywało, długi czas nie miałem z tym problemu ale potem samotność zaczęła nieco doskwierać, więc nie wiedzieć czemu, ale za namową przyjaciela, który też założył tu konto, zarejestrowałem się, wiecie co? Nie żałuję! Bez trudu mogłem znaleźć kobietę, która oczekuje od życia dokładnie tego co ja!

Bartek

Portal zaciekawił mnie od kiedy tylko o nim usłyszałem, dlaczego? Nigdy nie byłem orłem w relacjach damsko-męskich a strony typu pan pozna panią i odwrotnie wydawały mi się strasznie paździerzowe, kiedy poczytałem, że ten portal jest nieco inny i pozwala stworzyć swój obraz dokładnie tak jak się chce, postanowiłem zaryzykować. Nie żałuję! Poznałem sporo ciekawych ludzi, a z Anią poznaną tutaj wynajęliśmy małe mieszkanie, niczego więcej nie oczekiwałem!

Masz przygody z naszym portalem? Podziel się i zachęć innych do pozostawienia swojej opinii, kto wie, może właśnie dzięki Tobie ktoś zdecyduje się na założenie konta, i właśnie u nas znajdzie miłość!